zaimo.pl
//

Chwilówki

LendON

lendon

Lendon.pl Sp. z o. o. udziela szybkich pożyczek gotówkowych na okres od 1 do 30 dni i na kwotę od 100 zł do 2000 zł z możliwością późniejszego wydłużenia okresu spłaty. Dzięki Lendon.pl środki na realizację wybranego celu otrzymasz w łatwy i szybki sposób, przez Internet, bez konieczność wychodzenia z domu i wizyt w bankach.

Pierwsza pożyczka z okazji świąt 20% taniej!

Z okazji zbliżających się Świąt w prezencie dajemy Ci możliwość skorzystania z 20% zniżki na pierwszą pożyczkę!
Aplikuj teraz

 

 
„Czynimy pieniądze dostępnymi” – W Lendon.pl Cały proces ubiegania się o pożyczkę jest dostosowany do wygody klienta i jego nagłych potrzeb, nie wymaga przy tym zabezpieczeń ani też poręczycieli. Nasz doświadczony i pomocny personel zapewni najwyższą jakość usług.

check_green.png Rabaty dla naszych rzetelnych klientów. Przygotowaliśmy specjalny program lojalnościowy, który zapewnia dodatkowe zniżki dla kosztów pożyczek. Za każdym razem, gdy pożyczasz i terminowo spłacasz pożyczkę otrzymujesz rabat – im dłużej jesteś z nami, tym większy rabat. Pożyczaj i zwracaj pieniądze z LendOn.pl a my obniżymy koszt Twojej pożyczki nawet o 15%!
check_magenta.png Zasady „Programu Lojalnościowego”. LenON.pl specjalnie dla Ciebie oferuje:

  • 10% zniżki, jeśli pomyślnie i terminowo spłacisz TRZECIĄ pożyczkę,
  • 15% zniżki, jeśli pomyślnie i terminowo spłacisz PIĄTĄ pożyczkę oraz każdą następną.
Weź pożyczkę w LendON.pl

 

 

Wasze opinie

Jedna opinia to “LendON”

  1. bardzo szybko otrzymałem pieniądze – w ciągu niecałej godziny już były na koncie od złożenia wniosku (mam konto w jednym z banków gdzie lendon, pewnie dlatego)

    autor pen_x

Dodaj swoją opinię